Ecopiwniczki: piwniczka ogrodowa
Zapraszamy do kontaktu:
+48 537 623 781
Benelote producent piwnica plastikowa w ziemi w ogrodzie
[javascript protected email address]
Piwniczka EcoPlus#175
Piwniczka EcoPlus#175
EcoPlus to najbardziej lubiany przez naszych Klientów model z kolekcji EcoPiwniczek. Została zaprojektowana w taki sposób, aby w pełni wykorzystać jej wnętrze, kreując niepowtarzalną atmosferę.
Cena jednostkowa:
18 240,00 
Poznaj Nasze ecopiwniczki

Piwniczka EcoPlus#175 to bardzo optymalny produkt, zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

EcoPiwniczka EcoPlus#175 ma pojemność 6,5m3, co pozwala na swobodne korzystanie z jej wnętrza.

Okrągły kształt pozwala w pełni wykorzystać jej przestrzeń.

Boczne wejście zostało zaprojektowane w taki sposób, by bez większego trudu dostać się do jej środka. Piwniczka EcoPlus ze względu na swoje wejście, będzie idealnie komponowała się w ogrodowej skarpie.

Najlepsze materiały

i wytrzymała konstrukcja

EcoPiwniczki z tworzyw sztucznych przeznaczone są do przechowywania warzyw,
owoców, płynów, napojów, wszelkiego rodzaju przetworów.

EcoPiwniczka jest samonośną konstrukcją. Konstrukcja jest zintegrowana, zawiera w sobie usztywnione poszycie, kanały wentylacyjne, drzwi wejściowe.

Nowoczesny design

i przemyślane wnętrze

Wnętrze EcoPiwniczki zostało stworzone w taki sposób, aby stworzyć maksymalną powierzchnię do przechowywania. Zapewnia również łatwość utrzymania czystości.

EcoPiwniczki zbudowane są z polietylenu. Jest on odporny na wilgoć i starzenie, długowieczny oraz nie zmienia swoich wymiarów ani wyglądu wraz z biegiem lat.

Łatwy dostęp

oraz montaż i instalacja

Wejście jest zaprojektowane w taki sposób, by bez większego trudu dostać się do środka piwniczki.

EcoPiwniczka może zostać wkopana w każdym miejscu Twojego ogrodu. Umiejscowiona jest w głębi ziemi. Na powierzchni widoczny jest tylko właz.

Najważniejsze dane
Wymiary
2m x 1,75m
Wysokość
2,1m
Waga
825kg
Pojemność
6,5m3
Wejście od góry
Wejście z boku
Stabilna, odpowiednio wyprofilowana drabinka
Drewniana podłoga
Odpowiednio zaprojektowane półki, wykorzystujące w pełni wnętrze
Otwory wentylacyjne
Oświetlenie LED
Stacja pogodowa

Najczęściej zadawane pytania

Dokładny koszt dostawy ustalamy indywidualnie z każdym klientem, ponieważ transport pod dom możliwy jest na terenie całej Polski.

Ze względu na sposób osadzania EcoPiwniczek –  koszty montażu szacowane są indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt z nami bądź wykonawcą prac ziemnych, wykonawcą przydomowych oczyszczalni ścieków lub firmą zakładającą ogrody.

Do piwniczek EcoLight potrzebna jest zawsze płyta betonowa. Do piwniczek EcoPlus płyta betonowa jest potrzebna tylko wtedy, gdy poziom wody gruntowej może wzrosnąć powyżej dna zamontowanej piwnicy (1,6 m – 1,7 m od powierzchni gruntu). Jeżeli na takiej głębokości nie będzie wody gruntowej, wystarczy 25 cm warstwa suchego betonu B25 zbrojonego siatką zbrojeniową.

Nie, piwnica nigdy się nie wynurzy, jeśli zamontujemy ją prawidło. W przypadku występowania wysokiego poziomu wody gruntowej obowiązkowo należy umocować piwnicę do płyty betonowej, która utrzymuje ją w ziemi.

Piwnica jest wyposażona w wentylację nawiewno-wywiewną, dzięki czemu wewnątrz ziemianki jest utrzymywany odpowiedni mikroklimat. Z powodu różnicy temperatur w obrębie wejscia i otworów wentylacyjnych mogą okresowo pojawiać się skropliny, które jednak szybko znikają wyrzucane przez wentylację, a dzięki temu że ściany są plastikowe nie wchłaniają się i nie powodują zalęgania się pleśni.

Tak, standardowo piwnica jest wyposażona w akumulatorową lampę LED, która nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Gdyby zaszła taka potrzeba nie ma przeszkód, żeby piwnicę uzbroić w oświetlenie sieciowe.

W przypadku małej działki lepiej wybrać piwniczkę EcoLight. Do montażu wymagają one wykonania wykopu o wymiarach odpowiednio 1,9 x 1,9 i 2,4 x 2,4 m. Ponadto, można zamontować je pod tarasem lub altaną. Na większych działkach polecamy piwniczki z wejsciem pochyłym, czyli EcoPlus. Jeśli płytko występują wody gruntowe lepszym rozwiązaniem jest również piwnica z wejsciem pochyłym. W celu indywidualnej porady i doboru prosimy o kontakt.

Tak, każda piwnica jest w pełni skompletowana, wyposażona w stalową ramę i 4 rzędy półek, wentylację nawiewno-wywiewną, lampę LED oraz stację pogodową do pomiaru temperatury i wilgotności.

Zazwyczaj montaż piwnicy zajmuje jeden dzień.

EcoPiwniczka może zastąpić lodówkę bez potrzeby użycia prądu.

Dzięki ziemnej warstwie izolacji znajdującej się nad EcoPiwniczką, w jej wnętrzu zarówno latem, jak i zimą panuje optymalna temperatura do przechowywania żywności.

Postaw na najwyższą jakość

Pomagamy na każdym etapie

Transport - Zaopatrując się w EcoPiwniczki możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie. Piwniczka dowieziona jest w jednym, gotowym elemencie wraz z wyposażeniem (półki, oświetlenie LED, stacja pogodowa).

Montaż - Montaż odbywa się w ciągu jednego dnia, bez dewastacji ogrodu.

Mobilność - Istnieje możliwość wykopania EcoPiwniczki i zmiany jej lokalizacji.

Marka Benelote powstała z myślą o zaspokajaniu Twoich potrzeb i dostarczaniu rozwiązań, dzięki którym Twój ogród stanie się oazą spokoju i miejscem relaksu. Prawdziwym SPA wśród żywej przyrody.

Dowiedz się co dla Ciebie przygotowaliśmy…

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Benelote Sp. z o.o.

ul. Jeleniogórska 11/7
59-800 Lubań
woj. Dolnośląskie

Dział sprzedaży:
Tel. 537623781
[email protected]

Biuro:
Tel. 607063697
[email protected]

KRS: 0000863500
NIP: 6131584938

Nr konta bankowego: 91 1090 1955 0000 0001 4707 4888

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych